Fontos nukleáris együttműködési megállapodást ír alá a magyar és az amerikai kormány
Magyarország fontos nukleáris együttműködési megállapodást ír alá az Egyesült Államokkal, aminek az is különös jelentőséget ad, hogy az atomenergia a rezsicsökkentés hosszú távú fenntartásának eszköze...
