A főváros el akarja adni a Városházát, csak azért nem hozták ezt eddig nyilvánosságra, mert 2022-ben parlamenti, 2024-ben önkormányzati választás lesz. Ez derül ki abból...
A Városháza feltételezett eladási botrányáról, illetve ezzel kapcsolatosan az Anonymus által kiszivárogtatott információkról nyilatkozott az Origo megkeresésére reagálva ifj. Lomnici Zoltán alkotmányjogász, a Századvég jogi...
Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. ElfogadásTovább