Ha van magyar gyermek, akkor van magyar jövő – mondta a Miniszterelnöki Irodát vezető államtitkár szombaton a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Fényeslitkén....
Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. ElfogadásTovább