Orbán Viktor gratulált az újraválasztott boszniai szerb elnöknek
Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este telefonon gratulált Milorad Dodiknak, a bosznia-hercegovinai államelnökség szerb tagjának ahhoz, hogy a hétvégi választáson a boszniai Szerb Köztársaság elnökévé választották...
