Nem bír magával Mártha Imre közművezér, aki egy újabb több száz milliós ingatlanra tett szert az Egyesült Államokban. Karácsony embere most egy kizárólag milliárdosok számára...
Karácsony Gergely főpolgármester döntése alapján Mártha Imre, a budapesti közműcég vezetője is hatalmas prémiumban részesülhet, a milliárdos üzletember így további nyolcmillió forinttal gazdagodhat. A múlt...
Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. ElfogadásTovább