Lang Ádámnak az Omonia pénteki edzésén tört el a lábközépcsontja
A klub honlapján olvasható beszámoló szerint Lang Ádám lábközépcsonttörést szenvedett az Omonia péntek délutáni edzésén, ezért várhatóan egy hónapig nem számíthat rá a szakmai stáb. (Nemzeti Sport...
