Alaptörvényi védelmet kap a készpénzhasználat Magyarországon
Alaptörvényi védelmet kap a készpénzhasználat: mindenkinek joga van ahhoz, hogy készpénzzel fizessen – jelentette ki a Fidesz-frakció abban a bejegyzésében, melyben jelezte, hogy benyújtották az...
