Soproni a DK-ba való belépést ajánlja Jakabnak
„Sok sikert a jelentkezéshez!” – írta Jakab Péter posztja alá a momentumos politikus.
„Srácok! Mi lenne, ha nem legyőzni akarnánk egymást, hanem kiegészíteni?” – osztotta meg kritikáját Jakab Péter Facebook-oldalán az előválasztás második fordulója előtti „Karácsony-Márki-Zay szövetséggel” kapcsolatban.
Forrása: Jakab Péter Facebook-oldala
„Szia, Péter! Az utóbbi hetek szereplései/posztjai alapján ez a link még jól jöhet a jövőben” – írta Soproni Tamás kommentben, linkelve a Demokratikus Koalíció regisztrációs adatlapját.
Sok sikert a jelentkezéshez!
– tette hozzá Terézváros polgármestere.
Fotó: Jakab Péter Facebook-oldala
Forrás: Mandiner,
