A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-s győzelmet aratott pénteken a vendég török csapat felett a Puskás Arénában rendezett felkészülési mérkőzésen. A magyarok győztes találatát a csapatkapitány Szoboszlai Dominik szerezte a 48. percben, büntetőből.
„Alapvetően kiegyenlített meccs volt, talán az a pici plusz akarat számított a végén. Örülök, hogy nem kaptunk gólt, a meccs nagy részében jól zártunk, egy nagy ziccerük volt a törököknek, azon kívül sikerült őket nagyjából hatástalanítani. Szerettük volna ezt az évet is győzelemmel kezdeni, örülünk, hogy sikerült” – értékelt a találkozó után a válogatottba 543 nap után visszatérő Gulácsi Péter, aki hat védésével a magyar együttes egyik legjobbja volt.






