Belföld

Orbán Viktor: Magyarország kőolajellátása biztonságban van

Magyarország kőolajellátása biztonságban van – írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.

A kormányfő közölte, egyeztetett a Mol vezetőivel.

„Az ukrán támadás ellenére a Barátság kőolajvezeték Magyarország irányában zavartalanul üzemel. Magyarország kőolajellátása biztonságban van” – olvasható a bejegyzésben.

Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. Elfogadás Tovább