Magyarország kőolajellátása biztonságban van – írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
A kormányfő közölte, egyeztetett a Mol vezetőivel.
„Az ukrán támadás ellenére a Barátság kőolajvezeték Magyarország irányában zavartalanul üzemel. Magyarország kőolajellátása biztonságban van” – olvasható a bejegyzésben.
