Munkáspárt: 55 és 60!
A Munkáspárt Csepelen tartott fórumot.
„Csepel fontos helyet foglal el a Munkáspárt életében. A hűvösre fordult idő sem rettentette el a Munkáspárt aktivistáit, hogy folytassák kampányukat.” írja a párt hivatalos Facebook oldala.
Majd így folytatják: „A célt sokan támogatják: a nők 55 éves korban, a férfiak 60 éves korban mehessenek nyugdíjba! Senki sem kaphasson 150 ezer forintnál kisebb nyugdíjat.”
Ez jól hangzik, csak a keres, hogy ilyen demográfiai folyamatok mellett fenntartható-e?
Forrás: Magyar Munkáspárt Facebook oldala,
