Belföld

Munkáspárt: A nők 55 éves korban, a férfiak 60 éves korban mehessenek nyugdíjba

Munkáspárt: 55 és 60!

A Munkáspárt Csepelen tartott fórumot.

„Csepel fontos helyet foglal el a Munkáspárt életében. A hűvösre fordult idő sem rettentette el a Munkáspárt aktivistáit, hogy folytassák kampányukat.” írja a párt hivatalos Facebook oldala.

Majd így folytatják: „A célt sokan támogatják: a nők 55 éves korban, a férfiak 60 éves korban mehessenek nyugdíjba! Senki sem kaphasson 150 ezer forintnál kisebb nyugdíjat.”

Ez jól hangzik, csak a keres, hogy ilyen demográfiai folyamatok mellett fenntartható-e?

Forrás: Magyar Munkáspárt Facebook oldala,

Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. Elfogadás Tovább