Sport

Mayweather: Nem szelfizek festett körmű srácokkal

Visszautasította egy rajongója kérését…

Floyd Mayweather visszautasította egy férfi rajongója fotókérését, miután meglátta, hogy az kifestette a körmét.

A 44 éves játékos, aki 2017-ben vonult vissza az ökölvívástól, pályafutása során 15 nagybajnoki címet nyert.

Mayweather nagy rajongója az NBA-nek, és rendszeresen látogat ki a los angeles-i meccsekre. A legutóbbi  Staples Centerben rendezett LA Clippers–Memphis Grizzlies találkozó után a legendás bokszoló visszautasította egy rajongó szelfi kérését.

A TMZ által megszerzett felvételeken Mayweather azt mondta a tinédzsernek: „Fotózni akarsz, festett körmöd van, nem tudsz… Nem fotózok festett körmű srácokkal.”

Mayweather testőre ezután azt mondta a tinédzsernek, hogy „hátráljon”, majd arrébb tolta, amikor a legendás bokszoló kilépett az arénából.

A rajongó, aki az esetet filmezte, távozott a helyszínről, és azt mondta: „Floyd nem akar velem fényképezni, mert a körmeim le vannak festve. Bruh, tényleg?! ( A srác körmei feketére voltak festve.)

A TMZ értesülései szerint Mayweather , aki eddig is sokszor megkapta a homofób jelzőt, ugyanakkor szívesen fényképezett más rajongókkal a pálya mellett, miután a meccs véget ért.

Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. Elfogadás Tovább