Belföld

Magyar Péter letette az esküt az Országházban, Magyarország új miniszterelnöke lett

140 igen, 54 nem szavazat, és 1 tartózkodás mellett az Országgyűlés megválasztotta Magyarország miniszterelnökének Magyar Pétert, aki rögtön le is tette miniszterelnöki esküt.

Magyar Péter az ülésterem közepén esküt tett, majd aláírta az erről szóló kinevezési oklevelet a Parlamentben, először Sulyok Tamás gratulált neki. Őt Bujdosó Andrea, majd Gulyás Gergely, Toroczkai László és Such György gratulált neki.

Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. Elfogadás Tovább