Fradi-tábor: 1956/2006 bűnösei! Nem felejtünk, soha többé baloldal!
Az Örökrangadón fejtették ki véleményüket a zöld-fehér szurkolók.
Vasárnap késődélután Ferencváros–MTK mérkőzést rendeztek a Groupama Arénában. A gól nélküli döntetlent eredményező mérkőzésen a zöld-fehér tábor egy, az október 23-i eseményekre emlékeztető molinót tartott fel, melyen az állt:
1956/2006 bűnösei! Nem felejtünk, soha többé baloldal!
Forrás: Mandiner
