Sport

Európa-bajnok a magyar ifjúsági puskacsapat

Aranyérmet szerzett a Ferik Csilla, Tóth Anna, Kálmán Bálint, Rácz Áron összeállítású magyar puskacsapat a Tallinnban rendezett ifjúsági sportlövő Európa-bajnokságon.

A hazai szövetség tájékoztatása szerint a magyar együttes a csoportjában a szerbeket, a horvátokat, a svédeket és az ukránokat felülmúlva jutott be az észtországi Eb döntőjébe.

A vasárnapi fináléban a magyarok 83-69-re győzték le a norvégokat, így veretlenül állhattak fel a dobogó legfelső fokára.

Forrás: M4Sport

Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. Elfogadás Tovább