Megkezdte működését az egyetlen roma rádió az országban, a Rádió Dikh – számol be a telex.hu.
A hír szerint a 100.3 frekvencián hallható Magyarország egyetlen roma rádiója, ahol reggeli műsorral, kívánságműsorral és számtalan, roma kultúrát, művészetet, gasztronómiát érintő közszolgálati jelentőségű műsorral várják a nagyérdeműt.
Lesz Báró, Bódi Csaba és DJ Baxtalo.
Az adó mögött lévő Roma Rádió Kft. nevű vállalkozás tulajdonosa Radu Morar, aki a Dikh TV, a Sláger FM, a Sláger TV és a Fishing & Hunting csatorna tulajdonosa és Andrejszkij Zoltán a Fishing & Hunting tévécsatorna kereskedelmi és marketing igazgatója.
