Dobrev Klára a közösségi oldalán számolt be a hírről, miszerint az ellenzék közösen fog harcolni az európai minimálbér-szabályozásért.
Az alábbiakat írta meg a böszme felsége:
Hatalmas öröm számomra, hogy az olyan fontos ügyekért, mint az európai minimálbér-szabályozás bevezetése, az ellenzék közösen harcol.
Mi, DK-s politikusok évek óta dolgozunk egy pontos, átlátható, uniós szabályozáson, amellyel végre a tisztességes minimálbér nem kormányzati kegy lesz.
És végre ez most már nemcsak mi a célunk, hanem az egységes ellenzék álláspontja is. Mert az európai minimálbér-szabályozással a tisztességes megélhetés nem választási ígéreteken fog múlni, hanem garantált lesz minden európai polgárnak, köztünk nekünk, magyaroknak is.
