Dobó Népe: Óriási visítás vette kezdetét.
Óriási visítás vette kezdetét a liberális média kommentszekciójában. Bruttó 480 ezer az átlagekereset a KSH szerint. Ez váltotta ki a szokásos hisztériát. Holott tény, hogy ma Magyarországon munkaerőhiány van és egyre jobban megfizetik a szakembereket. Sokkal jobban keresnek, sokkal jobban élnek az emberek, kevesebbet adóznak, több családtámogatást kapnak és olcsóbb a rezsijük. A végeredmény, hogy 2010-hez képest negyed annyi a mélyszegények száma.
Persze ezért ma is tenni kell. A lusta, tehetségtelen ember ma sem halad. Ezek ordítanak most. Ezek várják az alapjövedelmet, az ingyen pénzeket, a segélyeket, ezeknek gyűjtik az aláírást Bereczék is Egerben, hogy legyen 9 hónap az álláskeresesi tamogatás. Mindig segélyekben gondolkodnak. Pedig ma Magyarországon csak az egyénen múlik, mire viszi és aki 3 hónap alatt nem talál munkát, az nem is akar.
Forrás: Dobó Népe,
