Karácsony tovább táncol az autósok idegein.
Szentkirályi Alexandra a közlekedési szakértőt, Almássy Kornélt kérdezte arról, milyen következményekkel járna Karácsony Gergely terve, hogy kitiltsák az autósokat a rakpartról.
A szakértő rámutatott, hogy a lezárás következményeként erősen növekedne a forgalom a Fiumei úton, a Rottenbiller úton, a Nagykörúton, illetve a Kiskörúton
brutális, ötvenszázalékos lenne a növekedés, de még a budai oldal is erősen érintett lenne
– mondta a szakértő Szentkirályi Alexandrának. A Fidesz–KDNP főpolgármester-jelöltje új videójában hangsúlyozta: többek között az ilyen kezdeményezések miatt kell a változás Budapesten.
Az autósoknál is kezd betelni a pohár
Mint arról a lapunk beszámolt, nemrég kiválasztotta az autósokat Karácsony Gergely, miután kiderült, hogy végleg lezárhatják a pesti alsó rakpartot a Szabadság hídtól egészen a Lánchídig.
A lezárást az autósok teljesen elutasítják, szakértők szerint környezetkárosító hatása is lehet.
Forrás: Magyar Nemzet,
