Csak a kormányváltás mentheti meg a forintot – az MNB számításai alapján jövőre a mostani horrorinflációnál is nagyobb drágulás jön a boltokban. Ez egyenes következménye az Orbán-kormány kudarcos, összeomló gazdaságpolitikájának.
A jövő évi kormányváltás az egyetlen esély, hogy megmentsük a forintot, megfékezzük az inflációt és magyar emberek, családok százezreit mentsük meg a teljes anyagi csődtőll!
