Külföld

A Wagner-csoport üzent: A polgárháború hivatalosan is elkezdődött!

A Wagner-csoport információs háborúba is kezdett.

A Wagner hivatalos Telegram-csatornáján számolt be arról, hogy Voronyezs térségében megtámadták az oroszok az egyik konvojukat.

„A polgárháború hivatalosan is elkezdődött” – írták a Telegramon

Egy másik bejegyzésükben arról számoltak be, hogy egy őket támadó helikoptert lelőttek, s posztoltak mellé egy puszta közepén füstölgő/égő roncsot.

A Wagner-csoport ezek mellett egy olyan üzenet is küldött a Telegramon, miszerint Putyin rosszul döntött a beszédében, és hamarosan Oroszországnak új elnöke lesz”.

Közben videók jelentek meg Twitteren arról, ahogy állítólagosan a Wagner-csoport tagjait lövik az oroszok.

Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. Elfogadás Tovább