Külföld

„A világ legélhetőbb városát” egy migráns gyilkosság tartja rettegésben

Egy 13 éves lány az áldozat…

Az esetről Németh Balázs írt a facebook oldalán:

Egy hétvégi brutális gyilkosság után újra ezzel a kérdéssel foglalkozik az osztrák(!) sajtó.

Az áldozat egy 13 ÉVES lány. A holttestét szombaton reggel találták meg Bécsben egy parkban.

Két afgánt (a fiatalabb 16 éves, az idősebb 18) gyanúsítanak a gyilkossággal. Vélhetően egy lakásban ölték meg a lányt, és utána próbáltak megszabadulni a holttesttől, de nem sikerült elrejteniük.

A gyilkosság után a Heute nevű osztrák portál megkérdezte az olvasóit, hogy “MENNYIRE ÉRZIK MAGUKAT BIZTONSÁGBAN BÉCSBEN?”

Kedd hajnali állás szerint 64 százalék válaszolta azt, hogy : INKÁBB NEM.

Mindössze 13 százalék tartja biztonságosnak az osztrák fővárost.

Még egyszer: ez egy osztrák lap szavazásának az eredménye. Hiába mondják azt egyesek itthonról, Magyarországról, hogy arrafelé minden szebb és jobb…

 

Ez a weboldal sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, és a weboldalon végzett látogatói tevékenységek nyomon követése érdekében. Elfogadás Tovább